خبرنامه دانشجویان ایران – اوراق گواهی سپرده مدت دار با نرخ سود ۲۳ درصد


اپ آگهی –
به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از دانشجو، روابط عمومی بانک مرکزی با صدور مجور انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار برای هشت بانک ملت، تجارت، سپه، کشاورزی، کارآفرین، صادرات ایران، دی و پست بانک و افزوده شدن این بانک‌ها به مجموع ۱۷ بانکی که پیش از این مجور صدور این گواهی را داشتند، تعداد بانک‌های ارائه کننده این گواهی به ۲۵ بانک رسید.
پیش از این بانک‌های ملی ایران، مسکن، رفاه کارگران، توسعه تعاون، خاورمیانه، پاسارگاد، پارسیان، سینا، سامان، اقتصاد نوین، شهر، ایران‌زمین، سرمایه، گردشگری، ایران و ونزوئلا و همچنین مؤسسات اعتباری نور و ملل، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بودند که از بانک مرکزی مجوز انتشار این اوراق را دریافت کرده بودند. همچنین تقاضای مابقی بانک‌ها در این زمینه نیز در حال ارسال به بانک مرکزی است.
مجوز انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری عام در نشست روز سوم دی‌ماه سال جاری هیئت عامل بانک مرکزی تصویب و در همان روز به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد.
این اوراق با نرخ سود علی‌الحساب ۲۳ درصد منتشر می‌شود و فروش آن صرفاً برای افراد حقیقی ایرانی بالای ۱۸ سال مجاز است مدت این اوراق یکساله است.
∎​

وبسایت https://appagahi.ir
نوشته ایجاد شد 2574

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا