باشگاه خبرنگاران جوان – ۱۵ درصد تخفیف آیگپ برای مشترکان همراه اول

اپ آگهی –

تاریخ انتشار ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰

کد خبر ۷۶۷۷۴۴۱

پیام‌رسان آیگپ در فاز نخست به صورت آزمایشی ۱۵ درصد تخفیف برای مشترکان همراه اول درنظر گرفته است.

به گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، طی توافق شرکت ارتباطات سیار ایران با پیام‌رسان آیگپ در خصوص تخفیف در پرداخت قبض همراه اول، در فاز نخست و به صورت آزمایشی مشترکین همراه اولی که قبض آذر ماه آنها کمتر 10 هزار تومان بود، شامل 15 درصد تخفیف شدند و با توجه به استقبال مشترکان، در فاز دوم این مبلغ تا سقف 30 هزار تومان افزایش داده شد و مشترکان به شرط پرداخت از طریق آیگپ، از این تخفیف بهره مند شدند. این طرح هم اکنون در فاز سوم خود و تا همان سقف سی هزار تومان در حال انجام است.
با توجه به اینکه این طرح شامل مشترکان همراه اولی می شود که قبض خود را از طریق آیگپ پرداخت می‌کنند، کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش آیلند، وارد سرویس تخفیف شوند و تنها با وارد کردن شماره همراه اول استعلام قبض خود را دریافت کرده و برای پرداخت آن اقدام کنند.
لازم به ذکر است، این تخفیف شامل پرداخت قبض میان دوره نخواهد بود. از دیگر قابلیت های جذاب آیگپ این است که کاربران در شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ می توانند تراکنش‌های روزانه، پرداخت قبوض، انجام امور خیریه، خریدهای روزانه و… را از طریق این پلتفرم انجام دهند و از امکانات و قابلیت‌های آن بهره‌مند شوند.
گفتنی است، یکی از راه‌های دریافت امتیاز، انجام تراکنش‌های مالی در آیگپ است که در این راستا پرداخت قبوض صد امتیاز برای هر کاربر در بر خواهد داشت و کاربران می‌توانند از این امتیازها برای خرید شارژ و بسته اینترنتی استفاده کرده و تا سقف 20درصد تخفیف بگیرند. کاربران آیگپ بزودی تخفیف برای سایر قبوض هم می توانند دریافت کنند.این در حالی است که مذاکره با شرکت مخابرات ایران در هفته های گذشته انجام و نتایج آن مثبت ارزیابی شده است.
انتهای پیام/

∎​

وبسایت https://appagahi.ir
نوشته ایجاد شد 3717

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا