پروژه Concordium به‌زودی عرضه می‌شود؛ جذب سرمایه ۱۵ میلیون دلاری از سرمایه‌گذاران خصوصی

پروژه Concordium به‌زودی عرضه می‌شود؛ جذب سرمایه ۱۵ میلیون دلاری از سرمایه‌گذاران خصوصی – رمز ارز

اخبار آلت‌ کوین‌ها

Concordium که یک بلاک چین مبتنی بر حریم خصوصی است، به‌تازگی کارهای شبکه آزمایشی خود را نهایی کرده است. از سوی دیگر، با جذب ۱۵ میلیون دلار سرمایه، انتظار می‌رود به‌زودی شاهد عرضه Concordium باشیم.
به گزارش دیلی هودل، Concordium ماه فوریه (بهمن) از سرمایه‌گذاری مشترک بین خود و جیلی گروپ (Geely Group) خبر داد. جیلی گروپ یک شرکت فناوری فعال در زمینه خودرو است که در فهرست ۵۰۰ شرکت برتر فورچن (Fortune ۵۰۰) قرار دارد. این همکاری بر روی ایجاد سرویس‌های مبتنی بر بلاک چین روی زنجیره سازمانی Concordium تمرکز خواهد داشت.
Concordium به‌تازگی شبکه آزمایشی ۴ را به پایان رساند. در این شبکه بیش از ۲,۳۰۰ هویت مستقل، بیش از ۷,۰۰۰ حساب ایجاد کرده‌اند. همچنین بیش از ۱,۰۰۰ نود فعال و ۸۰۰ بیکر (Baker) در این شبکه فعالیت می‌کنند و بیش از ۳,۶۰۰ کیف پول دانلود شده است. این شبکه آزمایشی موفق توانست قرارداد هوشمند Concordium را عرضه کند که بر اساس زبان برنامه‌نویسی راست (Rust) ایجاد شده است. گروه منتخبی از اعضای جامعه در تست استرس این شبکه مشارکت می‌کنند. تست در قراردادهای هوشمند شامل بازی‌سازی، سرمایه‌گذاری جمعی، برچسب زمانی و رأی دادن است.
لون فانس شرودر (Lone Fonss Schroder) مدیر عامل Concordium در این زمینه گفت:
علاقه جامعه، از توسعه‌دهندگان راست گرفته تا سرمایه‌گذاران خطرپذیر، یکپارچه‌کنندگان سیستم، کسب‌وکارهای خانوادگی، ارائه‌دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال و اشخاص حقیقی شگفت‌آور بوده است. Concordium تقاضای زیادی از سوی پروژه‌های امور مالی غیرمتمرکز داشته است که به‌دنبال ایجاد بر روی بلاک چین با شناسه‌ای در سطح پروتکل هستند.
Concordium فناوری بلاک چین خود را برای استفاده گسترده تدارک دیده است. این شرکت می‌خواهد با استفاده از حفاظت از هویت تجاری در سطح پروتکل و با استفاده از اثبات دانایی صفر (ZKP) و هزینه‌های ثابت تراکنش، تراکنش‌های قابل‌پیش‌بینی، سریع و امن برای مشتریان به ارمغان بیاورد. هسته تیم علمی از محققان مشهوری چون دکتر توربن پدرسن (Torben Pedersen)، خالق طرح تعهد پدرسن و پروفسور ایوان دمگارد (Ivan Damgard)، پدر ساختار مرکل-دمگارد تشکیل شده است.
Concordium به‌دنبال راه‌اندازی شبکه اصلی در سه‌ماهه دوم سال ۲۰۲۱ است. هدف این پروژه حل مسئله قدیمیِ بلاک چین برای شرکت است. این کار با استفاده از روش جدید و با یک پشته نرم‌افزاری مبتنی بر فناوری‌های هویتی و حریم خصوصی پیشرفته که سرعت، امنیت و شفافیت متقابل را به همراه دارد انجام می‌شود.
تیم Concordium قصد دارد نقشه راه شبکه اصلی خود را در روزهای آینده اعلام کند.
Concordium بلاک چین غیرمتمرکز نسل آینده و اولین بلاک چینی است که شناسه داخلی در سطح پروتکل را معرفی کرد. ویژگی‌های اصلی Concordium کمبودهای بلاک چین کلاسیک را با مدیریت هویت در سطح پروتکل و روش اثبات دانایی صفر حل می‌کند. این دو برای جایگزینی ناشناس‌ماندن با محرمانگیِ کامل مورد استفاده قرار می‌گیرند. این فناوری از پرداخت‌های رمزنگاری‌شده با نرم‌افزاری پشتیبانی می‌کند که تقاضای تطابق نظارتی در آینده را برای تراکنش‌های انجام شده در بلاک چین حفظ می‌کند. Concordium تیمی از رمزنگاران اختصاصی و متخصصان کسب‌و‌کار را جهت پیشبرد چشم‌انداز موردنظر خود به‌کار می‌گیرد. پروتکل‌ها با بررسی‌های مشابه اثبات می‌شوند و با همکاری مرکز تحقیقات بلاک چین Concordium آرهوس (Aarhus)، دانشگاه آرهوس و سایر دانشگاه‌های برتر جهان از جمله دانشگاه ETH زوریخ، پیشتاز در زمینه علوم کامپیوتر و موسسه علوم هند توسعه داده می‌شوند.

موردی یافت نشد.

wpDiscuzدیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدxInsertComment Author Info

وبسایت https://appagahi.ir
نوشته ایجاد شد 3726

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا