قاضی با حضور طرفداران ریپل در دادگاه مخالفت کرد

قاضی آنالیسا تورس با مداخله طرفداران ریپل در دادگاه مخالفت کرده است. پیش‌تر وکلای شرکت ریپل از دادگاه خواسته بودند تا امکان حضور سرمایه‌گذاران این رمز ارز در دادگاه و روند دادرسی را فراهم کند.
به گزارش کوین تلگراف، تلاش دارندگان توکن XRP برای حضور در دادگاه به‌عنوان مدافع شخص ثالث در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادر آمریکا علیه ریپل ممکن است به نتیجه ختم نشود.
بر اساس اسناد دادگاه، قاضی فدرال آنالیسا تورس (Analisa Torres) درخواستی که به نمایندگی بیش از ۶٬۰۰۰ دارنده XRP ارائه شده را رد کرده است. دلیل رد درخواست حضور دارندگان توکن XRP (در این مورد، ارتش XRP) در دادگاهی که علیه ریپل و مدیرانش برگزار می‌شود، به حدنصاب نرسیدن نمایندگان بوده است.
قاضی تورس این درخواست را «بدون پیش‌داوری» رد کرده است. این موضوع بدین معنی است که وکلایی که نمایندگی سرمایه‌گذاران XRP را بر عهده دارند می‌توانند در آینده درخواست تجدیدنظر ارائه دهند. این پرونده همچنین شامل نامه‌ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار بود که به آن‌ها فرصتی برای پاسخگویی می‌داد.
بر اساس قوانین دادگاه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به مدت سه روز کاری فرصت دارد تا به چنین درخواستی واکنش نشان دهد اما نهاد مذکور این امکان را هم دارد که درخواست کند تا ۲۲ مارس (۲ فروردین ۱۴۰۰) ارائه پاسخ را به تأخیر بیندازد. مشخص نیست که این تمدید (در صورت اعطا) به هر تیم حقوقی که نمایندگی دارندگان توکن XRP را بر عهده داشته باشد نیز این امکان را می‌دهد که درخواست دیگری ارائه دهند یا خیر. با مخالفت دادگاه، سرمایه‌گذاران XRP ممکن است نتوانند در دادگاه کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل حضور داشته باشند.
جان دیتون (John Deaton) از موسسه حقوقی دیتون، اولین بار روز یکشنبه درخواستی برای حضور سرمایه‌گذاران XRP ارائه داد و بعداً در وب‌سایت شرکت مدعی شد که دارندگان XRP به دلیل اعلام شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل ۱۵ میلیارد دلار متضرر شده‌اند. قیمت ریپل در ماه دسامبر (آذر) از ۰٫۵۸ دلار به ۰٫۲۱ دلار رسید و سقوطی ۶۰ درصدی را تجربه کرد. با این حال در زمان نوشتن این خبر قیمت آن به ۰٫۴۶ دلار رسیده است.
در آذرماه سال جاری بود که کمیسیون بورس و اوراق بهادار برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) مدیرعامل ریپل و کریس لارسن (Chris Larsen) از بنیان‌گذاران این شرکت را به دلیل فروش XRP و به اتهام عرضه مستمر اوراق بهادار ثبت‌نشده به‌صورت دارایی دیجیتال متهم کرد. در پی این شکایت بسیاری از صرافی‌های رمز ارز اعلام کردند که معاملات XRP را متوقف می‌کنند و یا این توکن را از لیست خود خارج کردند. علاوه بر این شرکت مانی‌گرام که در حوزه انتقال پول جهانی فعالیت می‌کند نیز به همکاری دیرینه خود با ریپل خاتمه داد.

وبسایت https://appagahi.ir
نوشته ایجاد شد 3726

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا