رمز ارز منچستر سیتی (Man City) چیست؟ به همراه نمودار و قیمت لحظه ای

قیمت لحظه ای رمز ارز منچستر سیتی (Man City)

نمودار لحظه ای رمز ارز منچستر سیتی (Man City)

تیم فوتبال منچستر سیتی فن توکن خود به نام CITY را که یکی از آخرین نسخه های فن توکن‌های در صنعت ورزش بوده، راه‌اندازی کرده است. این باشگاه فوتبال انگلیسی فن توکن مذکور را با مشارکت Socios.com ایجاد کرد؛ اپلیکیشنی که روی بلاک چین چیلیز ساخته شده است.
پنجره نقل و انتقالات فوتبال فصل 2021-2022 دوره‌ای سرشار از اتفاقات هیجان‌انگیز بوده است. ابتدا لیونل مسی باشگاه دوران کودکی خود، بارسلونا را در انتقالی شوکه‌کننده به باشگاه فوتبال پاریس-سن ژرمن (PSG) ترک کرد. اکنون نیز رونالدو پس از مدت زیادی که به‌شدت به منچستر سیتی پیوند خورده بود، به منچستر یونایتد پیوست.
رمز ارز منچستر سیتی چیست؟
این رمز ارز یک فن توکن است که Socios.com ایجاد کرده است. این پلتفرم توکن‌های بسیاری برای انواع ورزش‌ها از جمله فوتبال، UFC، اتومبیل‌رانی و غیره راه‌اندازی کرده است. فن توکن‌ها نشان‌دهنده اثبات مالکیت هستند و اهداف مختلفی را دنبال می‌کنند که عمدتاً حول محور تأثیرگذاری بر تصمیم‌گیری‌ها هستند.
فن توکن منچستر سیتی یک توکن حاکمیتی است که به افرادی که آن را در اختیار دارند، این حق را می‌دهد تا بتوانند به تصمیم‌های باشگاه، مانند تصمیم‌گیری درباره طراحی لباس فوتبالیست‌ها، انتخاب آهنگ جشن‌ها، یا تصمیم‌گیری در مورد طراحی اتوبوس تیم و غیره رأی دهند. همچنین خریداران این توکن‌ها می‌توانند از جوایز VIP، تخفیف‌های مختلف و سود زمانی که قیمت توکن براساس عملکرد تیم افزایش می‌یابد، بهره‌مند شوند.
بنیان‌گذار فن توکن CITY چه کسی است؟
باشگاه فوتبال منچستر سیتی در مارس 2021 شراکت خود را با Socios.com اعلام کرد و تصمیم گرفت فن توکن CITY را راه‌اندازی کند. پی اس جی، یکی از تیم‌های پیشرو فوتبال اروپا، که در ژانویه 2020 فن توکن‌های خود را ایجاد کرد، در موفقیت و پیدایش این پروژه نقشی اساسی داشت.
Socios.com مانند همه فن توکن‌های دیگر، بنیان‌گذار فن توکن‌های CITY هم محسوب می‌شود. هیچ حمایتی از هیچ کشوری برای این توکن که تنها برای هواداران باشگاه صادر شده است، وجود ندارد.

رمز ارز منچستر سیتی چگونه کار می‌کند؟
فن توکن منچستر سیتی یک توکن کاربردی است که به هواداران منچستر سیتی با استفاده از برنامه و خدمات Socios، سهمی نمادین از نفوذ بر تصمیم‌گیری‌های باشگاهی را می‌دهد. این توکن به‌منزله یک کلید عضویت عمل می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد برای پاداش‌های مختلف، جوایز و موارد دیگر رقابت کنند.
افرادی که توکن‌های CITY را در اختیار دارند، می‌توانند به‌کمک قرارداد هوشمند در نظرسنجی‌های مختلف منتشرشده توسط منچستر سیتی رأی دهند. منچستر سیتی به‌صورت قراردادی موظف است براساس نتایج نظرسنجی عمل کند. خریداران توکن می‌توانند با پلتفرم Socios همچنین رأی‌دادن در نظرسنجی‌ها، رقابت در مسابقه‌ها و آزمون‌ها و ارتباط برقرارکردن با کاربران و مواردی از این قبیل تعامل داشته باشند. جوایزی که از تعامل با این پلتفرم در اختیار کاربران قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از:

بلیت‌های مسابقه
جوایز انحصاری
پیشنهادهای بازگشت نقدی از فروشگاه‌های آنلاین رسمی
ارزهای دیجیتال رایگان
NFT های مخصوص باشگاه
استفاده از توکن‌های CITY برای بازخرید کالاها و خدمات VIP
استفاده از CITY برای دریافت NFT
دریافت کلکسیون‌های خالص
Gamified Utility (NFT برای بازی‌های مبتنی بر بلاک چین)
دسترسی VIP به استادیوم‌ها

نمای کلی جامعه فن توکن منچستر سیتی
Chiliz، Socios و منچستر سیتی به تلاش‌های خود برای ترویج و محبوبیت توکن‌های CITY در استراتژی بازاریابی دیجیتال باشگاه، استراتژی مشارکت جهانی طرفداران و پروژه‌های تجارت الکترونیک ادامه خواهند داد. استراتژی‌های رشد جامعه فعلی برای توکن منچستر سیتی عبارت‌اند از:

ادامه توسعه نظرسنجی‌های رأی‌گیری حکومتی برای دارندگان توکن
ارتباط مداوم با جامعه در شبکه‌های اجتماعی
انتشار مقالات مربوط به توکن CITY به‌کمک رسانه‌های مختلف
Staking CITY برای خرید NFT های انحصاری منچستر سیتی
استفاده از بازیکنان منچستر سیتی به‌منظور تبلیغ نماد CITY
بازاریابی متقابل با پایگاه‌های داده موجود مانند کلوپ‌های هواداران در سراسر جهان
راه‌اندازی تبلیغات منظم برای برنده‌شدن بلیت‌های مسابقه، پیراهن‌های امضاشده و جوایز انحصاری برای دارندگان توکن
پشتیبانی از زبان‌های بیشتر در پلتفرم Socios
میزبانی رویدادهای مرتبط با افراد مشهور در فوتبال

چشم‌انداز رمز ارز منچستر سیتی
Socio.com که فن توکن CITY را ایجاد کرده است، چشم‌انداز روشنی برای این توکن‌ها و طرفداران ورزش دارد. Socio در این مورد می‌گوید:
«ما معتقدیم هر طرفدار حق دارد صدای خود را در هر کجای دنیا که هست به گوش باشگاه مورد علاقه خود برساند. شما با فن توکن‌های CITY می‌توانید بر تیم خود تأثیر بگذارید، به جوایز VIP و کالاهای انحصاری دسترسی پیدا کنید و به یک جامعه جهانی از طرفداران بپیوندید».
برخی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد رمز ارز منچستر سیتی
تصمیم‌گیری درباره فعالیت‌های باشگاه
خریداران توکن‌های CITY واجد شرایط رأی‌دادن درباره تصمیم‌های باشگاه مانند رنگ لباس‌های فوتبالیست‌ها و طرح‌های اتوبوس تیم خواهند بود. شاید در آینده، خریداران به‌کمک این توکن‌ها بتوانند بر تصمیم‌های بزرگی مانند نقل و انتقال بازیکن یا انتصاب یک مدیر جدید تأثیر بگذارند.
افزایش تعداد طرفداران جهانی
توکن CITY فرصتی برای هر هوادار در جهان است تا بخشی از منچستر سیتی باشد و پایگاه جهانی هواداران را به سطح بالایی افزایش دهد.
رمز ارز رایگان برای هر طرفدار CITY
هر طرفدار این توکن واجد شرایط دریافت ارزهای دیجیتال CITY رایگان خواهد بود.
مجموع عرضه در گردش توکن‌های CITY چقدر است؟
در حال حاضر مجموع عرضه در گردش این توکن‌ها ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن بوده که از این میان ۴.۳۱۴.۴۵۸ توکن در گردش هستند. در ابتدا حدود 2,000,000 توکن میان هواداران باشگاه توزیع شد. توکن‌های باقی‌مانده در اختیار منچستر سیتی است و می‌توان آن‌ها را با شرکت در فعالیت‌های اجتماعی و بایننس لانچپول (Binance lunchpool) و همچنین خرید مستقیم از صرافی‌ها به دست آورد.
چگونه از فن توکن منچستر سیتی استفاده کنیم؟
مانند دیگر فن توکن‌ها، توکن منچستر سیتی نیز کاربردهای گسترده‌ای دارد. از این توکن‌ها می‌توان در باشگاه‌های ورزشی، کلوپ‌های طرفداران موسیقی و سایر سازمان‌ها استفاده کرد. همچنین آن‌ها نقش مهمی در برقراری تعامل باشگاه با هواداران خود دارند.
مزایا و معایب فن توکن‌های CITY
این توکن‌ها نیز مانند همه فن توکن‌ها، مزایای و معایبی دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را شرح می‌دهیم.
مزایا

این توکن‌ها به دارندگان خود این فرصت را می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌های مهم درباره باشگاه نقش داشته باشند.
خریداران این فن توکن‌ها می‌توانند به‌راحتی به جوایز VIP دسترسی داشته باشند.
با این توکن‌ها طرفداران می‌توانند در بازی‌ها و رویدادهای ویژه تحت حمایت باشگاه شرکت کنند.
همه دارندگان توکن‌های CITY می‌توانند در مدیریت یک باشگاه فوتبال بزرگ مانند منچستر سیتی حق رأی داشته باشند.
موفقیت باشگاه منچستر سیتی بر قیمت این توکن‌ها تأثیر مثبت دارد.

 
معایب

توکن‌های CITY به‌دلیل نوسانات بالا یک سرمایه‌گذاری خطرناک محسوب می‌شوند.
اگر باشگاه از نظر ورزشی و مدیریتی شکست بخورد، توکن CITY ممکن است به‌سرعت ارزش خود را از دست بدهد.
فشارهای نظارتی روی فن توکن‌ها ممکن است بر قیمت توکن CITY تأثیر منفی بگذارد.

چگونه فن توکن‌های CITY را بخریم؟
رمز ارز سیتی را می‌توان از برخی صرافی‌های ارزهای دیجیتال خریداری کرد؛ با این حال پیش از معامله، باید مطمئن شوید صرافی مورد نظر مطمئن باشد. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به پلتفرم Socio، ارزهای دیجیتال CHZ را خریداری کرده و آن‌ها را با توکن‌های CITY تعویض کنید.
فن توکن‌های CITY در کدام صرافی‌ها فهرست شده‌اند؟
رمز ارز منچستر سیتی در برخی صرافی‌های ارزهای دیجیتال معتبر نیز فهرست شده است. برخی از این صرافی‌ها عبارت‌اند از:

Binance
OKX
COM
MEXC
Bybit

پیش‌بینی قیمت رمز ارز منچستر سیتی
در 3 سپتامبر 2021، فن توکن منچستر سیتی با قیمت 21.51 دلار معامله می‌شد، اما بعدها قیمت این توکن تحت تأثیر عوامل مختلف روند نزولی گرفت. اینکه آیا توکن منچستر سیتی در آینده نزدیک به 100 دلار خواهد رسید یا نه، به عوامل فراوانی بستگی دارد.
منچستر سیتی نه‌تنها در انگلیس بلکه در کل جهان یک باشگاه فوتبال بزرگ است. این خبر خوبی برای خریداران توکن CITY است. آن‌ها می‌توانند هر بار که منچستر سیتی یک خبر خوب منتشر می‌شود، انتظار افزایش قیمت را داشته باشند.
همچنین معتبرترین جام در فوتبال باشگاهی لیگ قهرمانان است. تیم‌هایی مانند رئال مادرید، بارسلونا، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد، چلسی و چند تیم دیگر سال‌ها بر این مسابقات تسلط داشتند.
با این حال از آنجا که پپ گواردیولا قهرمان لیگ برتر شد، منچستر سیتی را نیز می‌توان یکی از محبوب‌ترین‌ها در نظر گرفت؛ زیرا سال گذشته به فینال رسید؛ جایی که چلسی آن‌ها را شکست داد و جام را به دست آورد. یک برد در عرصه لیگ قهرمانان ممکن است توکن CITY را به بالاترین سطح تاریخ برساند.
فن توکن‌ها روز به روز در حال افزایش هستند. Socios.com در حال حاضر 42 فن توکن دارد و قرار است تعداد زیادی از آن‌ها در ماه‌های آینده معرفی شوند. خریداران توکن CITY می‌توانند انتظار افزایش چشمگیر علاقه طرفداران باشگاه‌های ورزشی به فن توکن‌ها را داشته باشند؛ زیرا دنیای ورزش شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال کرده است.
 
تأثیر انتقال کریستیانو رونالدو بر فن توکن‌های CITY
کریستیانو رونالدو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال و مهاجم سابق یوونتوس است که بیش از 500 میلیون دلار ارزش خالص دارد؛ زیرا این فوق ستاره نمادین 36 ساله همچنان به رکوردشکنی در دنیای فوتبال ادامه می‌دهد. او به‌تازگی رکورد جهانی بیشترین گل را در صحنه بین‌المللی فوتبال شکسته است.
درواقع با توجه به کارنامه درخشان رونالدو، به‌جرئت می‌توان گفت او یک معامله بزرگ در دنیای فوتبال محسوب می‌شود و هر خبری مرتبط با او تأثیر زیادی در صنعت ورزش دارد. زمانی که شایعه پیوستن کریستیانو رونالدو به منچستر سیتی منتشر شد، همین اتفاق درباره فن توکن‌های CITY افتاد. این توکن با 20 درصد افزایش در هفته آخر آگوست ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت تاریخ یعنی قیمت 27.65 دلار رسید.
با این حال کریستیانو رونالدو تصمیم گرفت به باشگاه گذشته خود، منچستر یونایتد بپیوندد. از آن زمان قیمت توکن CITY به‌شدت کاهش یافت.
تأثیر موفقیت‌های تیم منچستر سیتی بر فن توکن‌های CITY
منچستر سیتی یک باشگاه فوتبال انگلیسی به شمار می‌آید که تاکنون چهار عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده است. در 10 سال گذشته نیز این رقابت‌ها، 10 بار در جمع چهار تیم برتر قرار گرفته است.
سرنوشت باشگاه زمانی تغییر کرد که مدیر باتجربه فوتبال، پپ گواردیولا، در سال 2016 هدایت این تیم را بر عهده گرفت. از آن زمان، او این باشگاه انگلیسی را به اوج خود رساند. سبک مدیریت پپ بسیار خلاق، سخت‌کوشانه، زیرک و ظریف تعریف شده است؛ شبیه شیوه‌ای که در دوران فوتبالش بازی می‌کرد.
قرارداد او با منچستر سیتی که در سال 2016 انجام شد، برای هواداران سیتی بسیار ارزشمند بود. این باشگاه در رقابت‌های لیگ برتر در جمع چهار تیم برتر قرار گرفت، اما سال بعد، منچستر سیتی با رهبری گواردیولا قهرمان لیگ برتر شد. پس از این مرحله جام‌های زیادی به دست آمد و اکنون این باشگاه یک باشگاه غول پیکر در انگلیس و در کل دنیای فوتبال است.
این لیست عظیم از موفقیت‌ها خبر خوبی برای خریداران توکن‌های CITY است؛ زیرا هر حرکت مهم باشگاه فوتبال بر قیمت این توکن‌ها تأثیر زیادی دارد.
آیا فن توکن منچستر سیتی می‌تواند موفقیت توکن پاریس سن ژرمن (PSG) را به دست آورد؟
انتقال مسی از بارسلونا به پاریس سن ژرمن در سال 2021 تمام دنیای فوتبال را شوکه کرد. برنده 6 توپ طلا در اقدامی بحث‌برانگیز به پی اس جی پیوست و سبب شد قیمت توکن‌های PSG به‌شدت افزایش پیدا کند. در طول یک هفته نیز چندین بار به بالاترین سطح تاریخ خود رسید.
در آن زمان توکن PSG در یک جهش ناگهانی 300 درصد + رشد کرد و در عرض 24 ساعت به 55.31 دلار رسید. توکن‌های PSG اکنون می‌توانند معیاری برای سایر تیم‌های ورزشی که فن توکن‌های خود را راه‌اندازی کرده‌اند یا قصد دارند راه‌اندازی کنند، در نظر گرفته شوند.
هر خبر مهمی که به باشگاه پیوند می‌خورد، می‌تواند قیمت یک فن توکن را افزایش یا کاهش دهد و مانند هر رمز ارز دیگری، این پتانسیل را دارد که به دارایی تبدیل شود. یک تیم ورزشی می‌تواند با فن توکن‌ها پایگاه هواداران خود را کنترل کرده و در طولانی‌مدت درآمد بیشتری کسب کند.
باشگاه فوتبال منچستر سیتی یک باشگاه شناخته شده است و برخی از میلیاردرهای عرب از آن حمایت می‌کنند. این امر خریدهای بزرگ در این باشگاه را رقم می‌زند، مانند خرید جک گریلیش که با قراردادی شش ساله به مبلغ 100 میلیون پوند امضا شد. این نقل و انتقالات بزرگ می‌توانند قیمت رمز ارز منچستر سیتی را به‌شدت تحت تأثیر قرار دهند.
آیا رمز ارز منچستر سیتی سرمایه‌گذاری خوبی است؟
به‌طورکلی رمز ارز منچستر سیتی یک فن توکن مانند دیگر مجموعه فن توکن‌هاست. درباره فن توکن‌ها نکات قابل‌توجه و ملاحظات فراوانی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد.
فن توکن به‌طور ویژه برای سرمایه‌گذارانی طراحی شده است که می‌خواهند از تیم‌های فوتبال مورد علاقه خود حمایت کنند. همه آن‌ها باشگاه‌های فوتبال درجه یک هستند که دستاوردهای بی‌شماری در اروپا دارند. قیمت فن توکن‌ها هم تحت تأثیر نوسانات بازار رمز ارز و هم تحت تأثیر اخبار مرتبط با باشگاه تغییر می‌کند و ارزش آن‌ها با دستاوردهایی که تیم فوتبال باشگاه مورد نظر به دست می‌آورد، افزایش می‌یابد.
همچنین اگر باشگاه مورد نظر عملکرد خوبی نداشته باشد، ارزش توکن نیز سقوط می‌کند؛ درنتیجه قبل از سرمایه‌گذاری روی فن توکن‌ها باید این عوامل را در نظر بگیرید.
پرسش‌های متداولرمز ارز منچستر سیتی چیست؟این ارز یک فن توکن است که Socios.com ایجاد کرده است. فن توکن منچستر سیتی به‌عنوان یک توکن حاکمیتی عمل می‌کند که به افرادی که این توکن را در اختیار دارند، حق رأی می‌دهد تا بتوانند درباره تصمیم‌های باشگاه، مانند تصمیم‌گیری درباره طراحی لباس فوتبالیست‌ها، انتخاب آهنگ جشن‌ها یا تصمیم‌گیری در مورد طراحی اتوبوس تیم و غیره رأی دهند.چگونه فن توکن‌های CITY را خریداری کنیم؟رمز ارز سیتی را می‌توان از برخی صرافی‌های ارزهای دیجیتال خریداری کرد. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به پلتفرم Socio، ارزهای دیجیتال CHZ را خریداری کرده و آن‌ها را با توکن‌های CITY تعویض کنید.مجموع عرضه در گردش توکن‌های CITY چقدر است؟در حال حاضر مجموع عرضه در گردش این توکن‌ها ۲۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن است. در ابتدا حدود 2,000,000 از این توکن میان هواداران باشگاه توزیع شد و در حال حاضر نیز ۴.۳۱۴.۴۵۸ توکن در گردش هستند.رمز ارز منچستر سیتی چگونه کار می‌کند؟فن توکن منچستر سیتی یک توکن کاربردی است که به هواداران منچستر سیتی با استفاده از برنامه و خدمات Socios، سهمی نمادین از نفوذ بر تصمیم‌های باشگاهی را می‌دهد. این توکن به‌منزله یک کلید عضویت عمل می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد برای پاداش‌های مختلف، جوایز و موارد دیگر رقابت کنند.

به این مقاله امتیاز دهید

(۱۸۲ رای)

۴.۴

وبسایت https://appagahi.ir
نوشته ایجاد شد 3719

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا